SN74LVC2952ADWRE4
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC2952ADWRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC2952ADWRE4
Part Number SN74LVC2952ADWRE4 Výrobce N/A
Popis IC TXRX NON-INVERT 3.6V 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5594 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 24-SOIC
Série 74LVC Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 1
Počet bitů na Element 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA