SN74LVC240ANSR
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC240ANSR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC240ANSR
Part Number SN74LVC240ANSR Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 3.6V 20SO Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 327582 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 20-SO
Série 74LVC Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 20-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatní jména 296-12902-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Počet elementů 2 Počet bitů na Element 4
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Typ logiky Buffer, Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SO Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA