SN74LVC1G3208YZPR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74LVC1G3208YZPR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74LVC1G3208YZPR
Part Number SN74LVC1G3208YZPR Výrobce N/A
Popis IC 3-IN POS OR-AND GATE 6-DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 339155 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.65 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9)
Série 74LVC Schmitt Trigger Input No
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-XFBGA, DSBGA
Typ výstupu Single-Ended Ostatní jména 296-21061-2
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet vstupů 3 Input (2, 1)
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Typ logiky AND/OR Gate Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis AND/OR Gate Configurable 1 Circuit 3 Input (2, 1) Input 6-DSBGA, 6-WCSP (1.4x0.9) Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 32mA