SN74F543DWG4
Přehled produktu
Part Number: SN74F543DWG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
550 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F543DWG4
Part Number SN74F543DWG4 Výrobce N/A
Popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 65367 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 24-SOIC
Série 74F Obal Tube
Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet elementů 1
Počet bitů na Element 8 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Typ logiky Transceiver, Non-Inverting Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Aktuální - Výstup High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA Číslo základní části 74F543