SN74F373DWG4
Přehled produktu
Part Number: SN74F373DWG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
850 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F373DWG4
Part Number SN74F373DWG4 Výrobce N/A
Popis IC LATCH OCT TRANSP D 3ST 20SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 98099 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 20-SOIC
Série 74F Obal Tube
Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu Tri-State
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Typ logiky D-Type Transparent Latch Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
nezávislými okruhy 1 Detailní popis D-Type Transparent Latch 1 Channel 8:8 IC Tri-State 20-SOIC
Delay Time - Šíření 8.6ns Aktuální - Výstup High, Low 3mA, 24mA