SN74F258NSRE4
Přehled produktu
Part Number: SN74F258NSRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC SELECTOR MUX QUAD 2-1 16SO
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN74F258NSRE4
Part Number SN74F258NSRE4 Výrobce N/A
Popis IC SELECTOR MUX QUAD 2-1 16SO Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4956 pcs Datový list
Napájecí napětí Zdroj Single Supply Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Typ Multiplexer Dodavatel zařízení Package 16-SO
Série 74F Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant nezávislými okruhy 1
Detailní popis Multiplexer 4 x 2:1 16-SO Aktuální - Výstup High, Low 3mA, 24mA