SN74F161ANG4
Přehled produktu
Part Number: SN74F161ANG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16-DIP
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1350 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F161ANG4
Part Number SN74F161ANG4 Výrobce N/A
Popis IC COUNTER 4BIT BIN SYNC 16-DIP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 213266 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5V ~ 5.5V Trigger Type Positive Edge
Načasování Synchronous Dodavatel zařízení Package 16-PDIP
Série 74F resetovat Asynchronous
Obal Tube Paket / krabice 16-DIP (0.300", 7.62mm)
Ostatní jména SN74F161ANE4
SN74F161ANE4-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C
Počet elementů 1 Počet bitů na Element 4
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Typ logiky Binary Counter Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Směr Up Detailní popis Counter IC Binary Counter 1 Element 4 Bit Positive Edge 16-PDIP
Count Rate 100MHz Číslo základní části 74F161