SN74F125DRE4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74F125DRE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74F125DRE4
Part Number SN74F125DRE4 Výrobce N/A
Popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 327646 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 14-SOIC
Série 74F Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Počet elementů 4
Počet bitů na Element 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks
Typ logiky Buffer, Non-Inverting Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailní popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC
Aktuální - Výstup High, Low 15mA, 64mA Číslo základní části 74F125
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SN74F125N
SN74F125N
Výrobci: N/A
Popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14DIP
Na skladě: 284441 pcs
Stažení:
RFQ
SN74F125D
SN74F125D
Výrobci: N/A
Popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC