SN74AC240DWG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74AC240DWG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74AC240DWG4
Part Number SN74AC240DWG4 Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 149176 pcs Datový list
Napětí - Supply 2 V ~ 6 V Dodavatel zařízení Package 20-SOIC
Série 74AC Obal Tube
Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 2
Počet bitů na Element 4 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks
Typ logiky Buffer, Inverting Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu - Detailní popis Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC
Aktuální - Výstup High, Low 24mA, 24mA Číslo základní části 74AC240