SN74ABT2952ADWR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN74ABT2952ADWR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN74ABT2952ADWR
Part Number SN74ABT2952ADWR Výrobce N/A
Popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 24SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31222 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 24-SOIC
Série 74ABT Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatní jména 296-14665-1 Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet elementů 1 Počet bitů na Element 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 24-SOIC Aktuální - Výstup High, Low 32mA, 64mA