SN64BCT245DW
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN64BCT245DW
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace SN64BCT245DW
Part Number SN64BCT245DW Výrobce N/A
Popis IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 37942 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 20-SOIC
Série 64BCT Obal Tube
Paket / krabice 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Typ výstupu 3-State
Ostatní jména 296-33551-5
SN64BCT245DW-ND
SN64BCT245DWE4
SN64BCT245DWE4-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet elementů 1 Počet bitů na Element 8
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Typ logiky Transceiver, Non-Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Transceiver, Non-Inverting 1 Element 8 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Aktuální - Výstup High, Low 3mA, 24mA; 15mA, 64mA
Číslo základní části 64BCT245
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SN64BCT245DWRE4
SN64BCT245DWRE4
Výrobci: N/A
Popis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na skladě: 5232 pcs
Stažení:
RFQ
SN64BCT244DWR
SN64BCT244DWR
Výrobci: N/A
Popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20SOIC
Na skladě: 4880 pcs
Stažení:
RFQ
SN64BCT244N
SN64BCT244N
Popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 20DIP
SN64BCT245DWG4
SN64BCT245DWG4
SN64BCT245N
SN64BCT245N
Popis: IC TXRX NON-INVERT 5.5V 20DIP
SN64BCT244NG4
SN64BCT244NG4
SN64BCT245DWR
SN64BCT245DWR
SN64BCT245DWRG4
SN64BCT245DWRG4