SN64BCT125ADRG4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SN64BCT125ADRG4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace SN64BCT125ADRG4
Part Number SN64BCT125ADRG4 Výrobce N/A
Popis IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5953 pcs Datový list
Napětí - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Dodavatel zařízení Package 14-SOIC
Série 64BCT Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Typ výstupu 3-State
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet elementů 4
Počet bitů na Element 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Typ logiky Buffer, Non-Inverting
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu -
Detailní popis Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Aktuální - Výstup High, Low 15mA, 64mA
Číslo základní části 64BCT125
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SN64BCT125ADR
SN64BCT125ADR
Výrobci: N/A
Popis: IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC