REG1117-2.85
Přehled produktu
Part Number: REG1117-2.85
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
80 pcs
160 pcs
560 pcs
1040 pcs
  • Zpráva
Specifikace REG1117-2.85
Part Number REG1117-2.85 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 79894 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 15V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-4 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice TO-261-4, TO-261AA PSRR 62dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména REG1117285 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 800mA SOT-223-4
Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA Current - Výstup 800mA
Ovládací prvky - Číslo základní části REG1117-285
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
REG104GA-A
REG104GA-A
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN POS ADJ 1A SOT223-6
Na skladě: 32421 pcs
Stažení:
RFQ
REG1117-3.3/2K5G4
REG1117-3.3/2K5G4
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-4
Na skladě: 65552 pcs
Stažení:
RFQ
REG1117-2.85G4
REG1117-2.85G4
Popis: IC REG LIN 2.85V 800MA SOT223-4