REG104GA-2.7G4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REG104GA-2.7G4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.7V 1A SOT223-6
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace REG104GA-2.7G4
Part Number REG104GA-2.7G4 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.7V 1A SOT223-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4901 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.48V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.7V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 15V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-6 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 1A SOT-223-6
Proud - Supply (Max) 1.8mA Aktuální - Quiescent (Iq) 0.7mA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky Enable