REG103GA-2.5G4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: REG103GA-2.5G4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-6
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
156 pcs
  • Zpráva
Specifikace REG103GA-2.5G4
Part Number REG103GA-2.5G4 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.5V 500MA SOT223-6 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22839 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.28V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 15V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-6 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature Obal Tube
Paket / krabice SOT-223-6 PSRR 65dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA SOT-223-6 Proud - Supply (Max) 1.3mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 0.7mA Current - Výstup 500mA