PTMA401120P2AD
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTMA401120P2AD
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 10W
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTMA401120P2AD
Part Number PTMA401120P2AD Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER 12V 10W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4441 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.10" L x 0.96" W x 0.34" H (27.9mm x 24.4mm x 8.6mm)
Série PTMA40xx Příkon (W) 10W
Obal Tray Paket / krabice 6-DIP Module
Ostatní jména 296-21473 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce UVLO Účinnost 82%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input Proud - výstup (Max) 1A