PTMA401120A2AS
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTMA401120A2AS
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 10W
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace PTMA401120A2AS
Part Number PTMA401120A2AS Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER 12V 10W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5293 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 36V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 1.10" L x 0.96" W x 0.36" H (27.9mm x 24.4mm x 9.1mm)
Série PTMA40xx Příkon (W) 10W
Obal Tray Paket / krabice 5-SMD Module
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce OCP, OVP, UVLO
Účinnost 87% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 36V - 75V Input
Proud - výstup (Max) 1A Číslo základní části PTMA401120
Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
PTMA401120A2AZT
PTMA401120A2AZT
Výrobci: N/A
Popis: DC DC CONVERTER 12V 10W
Na skladě: 5441 pcs
Stažení:
RFQ
PTMA401120A1AST
PTMA401120A1AST
Výrobci: N/A
Popis: DC DC CONVERTER 12V 10W
Na skladě: 4535 pcs
Stažení:
RFQ
PTMA401120A2AST
PTMA401120A2AST
Popis: DC DC CONVERTER 12V 10W