PTH12040WAZT
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PTH12040WAZT
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PTH12040WAZT
Part Number PTH12040WAZT Výrobce N/A
Popis DC DC CONVERTER 0.8-5.5V 275W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1959 pcs Datový list
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 0.8 ~ 5.5 V Napětí - vstup (Min) 8V
Napětí - vstup (Max) 14V Typ Non-Isolated PoL Module
Velikost / Rozměry 2.04" L x 1.04" W x 0.37" H (51.8mm x 26.5mm x 9.4mm) Série PTH12040
Obal Tray Paket / krabice 20-SMD Module
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 22 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO Účinnost 96%
Detailní popis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 5.5 V 50A 8V - 14V Input Proud - výstup (Max) 50A