OPT8241NBN
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: OPT8241NBN
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC TOF SENSOR 78COG
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
240 pcs
  • Zpráva
Specifikace OPT8241NBN
Part Number OPT8241NBN Výrobce N/A
Popis IC TOF SENSOR 78COG Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2283 pcs Datový list
Napětí - Supply 1.5 V ~ 3.3 V Typ 3D Time of Flight
Dodavatel zařízení Package 78-COG (8.75x15.71) Série -
Velikost pixelu - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 78-BGA Module Ostatní jména 296-42354
296-42354-1-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 26 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Snímků za sekundu 150 Detailní popis 3D Time of Flight Image Sensor 320H x 240V 78-COG (8.75x15.71)
Active Pixel Array 320H x 240V