MUX36S08IRUMR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MUX36S08IRUMR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu ANALOG MULTIPLEXERS
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MUX36S08IRUMR
Part Number MUX36S08IRUMR Výrobce N/A
Popis ANALOG MULTIPLEXERS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31219 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single (V +) 10 V ~ 36 V Napětí - Napájení, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas spínače (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Spínací obvod -
Dodavatel zařízení Package 16-WQFN (4x4) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-WQFN Exposed Pad
Ostatní jména 296-49102-2
MUX36S08IRUMR-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Rezistence při stavu (Max) 170 Ohm Počet okruhů 1
Obvod multiplexeru / demultiplexu 8:1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 1 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4) Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) 40pA
Crosstalk -96dB @ 1MHz Injekce nabíjení 0.3pC
Shoda kanálu s kanálem (ΔRon) 2.4 Ohm Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) 2.4pF, 7.5pF