MUX36D04IRUMR
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: MUX36D04IRUMR
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu ANALOG MULTIPLEXERS
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace MUX36D04IRUMR
Part Number MUX36D04IRUMR Výrobce N/A
Popis ANALOG MULTIPLEXERS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 33918 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single (V +) 10 V ~ 36 V Napětí - Napájení, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Čas spínače (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Spínací obvod -
Dodavatel zařízení Package 16-WQFN (4x4) Série -
Obal Cut Tape (CT) Paket / krabice 16-WQFN Exposed Pad
Ostatní jména 296-49100-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Rezistence při stavu (Max) 170 Ohm Počet okruhů 2
Obvod multiplexeru / demultiplexu 4:1 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4) Proud - únik (IS (vypnuto)) (Max) 40pA
Crosstalk -96dB @ 1MHz Injekce nabíjení 0.3pC
Shoda kanálu s kanálem (ΔRon) 2.4 Ohm Kapacita kanálu (CS (vypnuto), CD (vypnuto)) 2.4pF, 4.3pF