LT1009CPWE4
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LT1009CPWE4
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LT1009CPWE4
Part Number LT1009CPWE4 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V 8TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4096 pcs Datový list
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Vstup -
Tolerance ±0.4% teplotní koeficient 25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 8-TSSOP Série -
Typové označení Shunt Obal Tube
Paket / krabice 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Typ výstupu Fixed
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz -
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.4% 10mA 8-TSSOP Proud - Supply -
Current - Výstup 10mA Proud - Cathode 400µA