LPV321M5X/NOPB
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LPV321M5X/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LPV321M5X/NOPB
Part Number LPV321M5X/NOPB Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 146797 pcs Datový list
Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 5 V Napětí - Input Offset 1.5mV
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 rychlost přeběhu 0.1 V/µs
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Rail-to-Rail
Ostatní jména *LPV321M5X/NOPB
LPV321M5X/NOPBTR
LPV321M5XNOPB
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Zisk Bandwidth Product 152kHz
Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail SOT-23-5 Proud - Supply 9µA
Aktuální - Vstupní klidový 2nA Číslo základní části LPV321
zesilovač Type General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LPV321M5
LPV321M5
Výrobci: N/A
Popis: IC OPAMP GP 152KHZ RRO SOT23-5