LP5951MG-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP5951MG-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP5951MG-3.3
Part Number LP5951MG-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 150MA SC70-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4295 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SC-70-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP5951MG-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA SC-70-5 Proud - Supply (Max) 70µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA Current - Výstup 150mA