LP5951MFX-1.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP5951MFX-1.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP5951MFX-1.3
Part Number LP5951MFX-1.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.3V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4089 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 50dB (100Hz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 70µA Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable