LP5907SNX-2.75
Přehled produktu
Part Number: LP5907SNX-2.75
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP5907SNX-2.75
Part Number LP5907SNX-2.75 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.75V 250MA 4X2SON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 345783 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.25V @ 250mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.75V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 4-X2SON (1x1) Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 4-XDFN Exposed Pad PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-42349-2
LP5907SNX-2.75-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.75V 250mA 4-X2SON (1x1)
Proud - Supply (Max) 425µA Aktuální - Quiescent (Iq) 25µA
Current - Výstup 250mA Ovládací prvky Enable