LP5900SD-2.5EV
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP5900SD-2.5EV
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP5900SD-2.5
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP5900SD-2.5EV
Part Number LP5900SD-2.5EV Výrobce N/A
Popis BOARD EVALUATION LP5900SD-2.5 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 3998 pcs Datový list
Napětí - Výstup 2.5V Napětí - Vstup 2.5 V ~ 5.5 V
Využívány IC / Part LP5900 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor Type Positive Fixed
Detailní popis LP5900 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Current - Výstup 150mA