LP3992IMFX-1.5
Přehled produktu
Part Number: LP3992IMFX-1.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP3992IMFX-1.5
Part Number LP3992IMFX-1.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5718 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.2V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 40dB ~ 30dB (1kHz ~ 20kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 30mA SOT-23-5
Aktuální - Quiescent (Iq) 50µA Current - Výstup 30mA
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP3992
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP3992IMFX-1.5/NOPB
LP3992IMFX-1.5/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 1.5V 30MA SOT23-5