LP3991TL-1.2EV
Přehled produktu
Part Number: LP3991TL-1.2EV
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu BOARD EVALUATION LP3991TL-1.2
Datasheety:
Stav RoHs Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3991TL-1.2EV
Part Number LP3991TL-1.2EV Výrobce N/A
Popis BOARD EVALUATION LP3991TL-1.2 Stav volného vedení / RoHS Neuplatňuje se / Neuplatňuje se
Dostupné množství 3582 pcs Datový list
Napětí - Výstup 1.2V Napětí - Vstup 1.65 V ~ 4 V
Využívány IC / Part LP3991 dodávané Obsah Board(s)
Série - regulátor Type Positive Fixed
Ostatní jména LP3991TL12EV Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Current - Výstup 300mA Kanály na IC 1 - Single