LP3988QMFX-2P85
Přehled produktu
Part Number: LP3988QMFX-2P85
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3988QMFX-2P85
Part Number LP3988QMFX-2P85 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 143930 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.15V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména 296-40350-1 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 150mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 200µA Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable, Power Good