LP3984IMFX-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3984IMFX-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP3984IMFX-1.8
Part Number LP3984IMFX-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5738 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.12V @ 150mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 6V
Dodavatel zařízení Package SOT-23-5 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 PSRR 60dB ~ 40dB (1kHz ~ 10kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 150µA Aktuální - Quiescent (Iq) 125µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable