LP3964ET-2.5
Přehled produktu
Part Number: LP3964ET-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220-5
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LP3964ET-2.5
Part Number LP3964ET-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 800MA TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5374 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LP3964ET-2.5 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA TO-220-5 Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA Current - Výstup 800mA