LP3964EMPX-3.3
Přehled produktu
Part Number: LP3964EMPX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LP3964EMPX-3.3
Part Number LP3964EMPX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 800MA SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5356 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména *LP3964EMPX-3.3 Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA SOT-223-5 Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA Current - Výstup 800mA