LP3962EMPX-2.5
Přehled produktu
Part Number: LP3962EMPX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP3962EMPX-2.5
Part Number LP3962EMPX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4193 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 1.5A SOT-223-5
Proud - Supply (Max) 15mA Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable