LP3962EMP-1.8
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP3962EMP-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3962EMP-1.8
Part Number LP3962EMP-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 42103 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP3962EMP-1.8TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA Current - Výstup 1.5A