LP3892EMRX-1.2
Přehled produktu
Part Number: LP3892EMRX-1.2
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP3892EMRX-1.2
Part Number LP3892EMRX-1.2 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 1.2V 1.5A 8SO PWRPAD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4212 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package 8-SO PowerPad Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.2V 1.5A 8-SO PowerPad
Proud - Supply (Max) 8mA Aktuální - Quiescent (Iq) 30µA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable