LP3891ESX-1.5
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP3891ESX-1.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
  • Zpráva
Specifikace LP3891ESX-1.5
Part Number LP3891ESX-1.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 3989 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.4V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 800mA DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 8mA Aktuální - Quiescent (Iq) 30µA
Current - Výstup 800mA Ovládací prvky Enable
Číslo základní části LP3891
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP3891ESX-1.5/NOPB
LP3891ESX-1.5/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LIN 1.5V 800MA DDPAK