LP38859S-0.8
Přehled produktu
Part Number: LP38859S-0.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5
  • Zpráva
Specifikace LP38859S-0.8
Part Number LP38859S-0.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 0.8V 3A DDPAK/TO263-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5919 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.45V @ 3A Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 3A DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 15mA Aktuální - Quiescent (Iq) 8.5mA
Current - Výstup 3A Ovládací prvky Soft Start
Číslo základní části LP38859
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP38858T-1.2
LP38858T-1.2
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 1.2V 1.5A TO220-5