LP38842T-0.8
Přehled produktu
Part Number: LP38842T-0.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 0.8V 1.5A TO220-5
  • Zpráva
Specifikace LP38842T-0.8
Part Number LP38842T-0.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 0.8V 1.5A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 4538 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.315V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-5 PSRR 80dB ~ 58dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.8V 1.5A TO-220-5
Proud - Supply (Max) 40mA Aktuální - Quiescent (Iq) 30µA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable