LP3882ESX-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3882ESX-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace LP3882ESX-1.8
Part Number LP3882ESX-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4826 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.27V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 5.5V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 1kHz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 8mA Aktuální - Quiescent (Iq) 30µA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable