LP3876ET-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3876ET-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
135 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3876ET-1.8
Part Number LP3876ET-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 3A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 21776 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 3A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads PSRR -
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 3A TO-220-5
Proud - Supply (Max) 15mA Aktuální - Quiescent (Iq) 5mA
Current - Výstup 3A Ovládací prvky Enable