LP3875EMP-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3875EMP-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
  • Zpráva
Specifikace LP3875EMP-1.8
Part Number LP3875EMP-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5456 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Original-Reel®
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP3875EMP-1.8DKR
LP3875EMP18
Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 5mA Current - Výstup 1.5A