LP3874ES-3.3/NOPB
Přehled produktu
Part Number: LP3874ES-3.3/NOPB
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olovo a RoHS
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3874ES-3.3/NOPB
Part Number LP3874ES-3.3/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 3.3V 800MA DDPAK Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 74892 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP3874ES33NOPB Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 15mA Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA
Current - Výstup 800mA Ovládací prvky Enable