LP3874EMPX-2.5
Přehled produktu
Part Number: LP3874EMPX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5
  • Zpráva
Specifikace LP3874EMPX-2.5
Part Number LP3874EMPX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 2.5V 800MA SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5230 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 800mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 800mA SOT-223-5
Proud - Supply (Max) 15mA Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA
Current - Výstup 800mA Ovládací prvky Enable