LP38691SDX-2.5
Přehled produktu
Part Number: LP38691SDX-2.5
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON
  • Zpráva
Specifikace LP38691SDX-2.5
Part Number LP38691SDX-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 500MA 6WSON Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5644 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.73V @ 500mA Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package 6-WSON (3x3) Série Automotive, AEC-Q100
Ochranné funkce Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 500mA 6-WSON (3x3)
Proud - Supply (Max) 100µA Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA
Current - Výstup 500mA Ovládací prvky -