LP38690DTX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP38690DTX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP38690DTX-3.3
Part Number LP38690DTX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 73609 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 1V @ 1A Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 10V
Dodavatel zařízení Package TO-252-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 55dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP38690DTX-3.3TR Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 15 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A TO-252-3
Proud - Supply (Max) 100µA Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA
Current - Výstup 1A Ovládací prvky -