LP3855EMP-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3855EMP-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3855EMP-1.8
Part Number LP3855EMP-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 24186 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.43V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Ostatní jména LP3855EMP-1.8CT Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Proud - Supply (Max) 10mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 3mA Current - Výstup 1.5A
Ovládací prvky Enable Číslo základní části LP3855
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP3853ET-3.3
LP3853ET-3.3
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-5
Na skladě: 5093 pcs
Stažení:
RFQ
LP3855EMP-2.5
LP3855EMP-2.5
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A SOT223-5
Na skladě: 36744 pcs
Stažení:
RFQ
LP3855EMP-1.8/NOPB
LP3855EMP-1.8/NOPB
Popis: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5