LP3852ET-5.0
Přehled produktu
Part Number: LP3852ET-5.0
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 5V 1.5A TO220-5
  • Zpráva
Specifikace LP3852ET-5.0
Part Number LP3852ET-5.0 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 5V 1.5A TO220-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5011 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.38V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package TO-220-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tube
Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 1.5A TO-220-5
Proud - Supply (Max) 10mA Aktuální - Quiescent (Iq) 3mA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable
Číslo základní části LP3852
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
LP3852ET-5.0/NOPB
LP3852ET-5.0/NOPB
Výrobci: N/A
Popis: IC REG LINEAR 5V 1.5A TO220-5