LP3852ESX-1.8
Přehled produktu
Part Number: LP3852ESX-1.8
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263
  • Zpráva
Specifikace LP3852ESX-1.8
Part Number LP3852ESX-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG LIN 1.8V 1.5A DDPAK/TO263 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5617 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.38V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DDPAK/TO-263-5
Proud - Supply (Max) 10mA Aktuální - Quiescent (Iq) 3mA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable