LP3852EMPX-3.3
N/A
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LP3852EMPX-3.3
Výrobce / značka: N/A
Popis produktu IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5
Datasheety:
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace LP3852EMPX-3.3
Part Number LP3852EMPX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 37700 pcs Datový list
Odpojení napětí (Max) 0.44V @ 1.5A Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 7V
Dodavatel zařízení Package SOT-223-5 Série -
Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB PSRR 73dB ~ 57dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.5A SOT-223-5
Proud - Supply (Max) 10mA Aktuální - Quiescent (Iq) 3mA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky Enable